Araçlarımız

Fiat Egea

Şehirler arası YOLCU TALIŞAMA Hizmetleri ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız tam size göre. 4 kişiye kadar konforlu hizmet. Günlük şehir dışı seyahatlerinizde sizlere eşlik eder yardımcı oluruz.

Volkswagen Passat

İş toplantılarınızda sorunsuz hizmet anlayışı ile size hizmet vermekten gurur duyar. Uzman lisanslı şöförlerimiz ile işlerinizde sizlere çözüm ortaklığı sunmakta ve yardımcı olmaktayız.

Renault Talisman

Size özel seçenekler ile konforlu uzun seyahatlerinizde tercihtir. Şehirler arası Transfer Hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet anlayışı vardır. Uzman ekibimiz Her zaman hizmetinizdedir.

Mercedes Vito

6 yolcuya kadar olan gruplar için en iyi seçim. Lüks minivan araçlarımız özellikle çok sayıda bagajı olan yolcuların havalimanı ulaşımı ve şehirler arası ulaşım için sıklıkla kullanılmaktadır

Mercedes Sprinter

Minivanlarımızdan çok daha büyük olan minibüslerimiz, İstanbul Havalimanı (SAW) ve Sabiha Gökçen havalimanlarından (SAW) havalimanı transferlerinde grup 16 yolcuya kadar olan gruplar için en uygun seçenektir.

Mercedes S350

Özel şöför hizmetlerinden kiralayacağınız Mercedes S350 ile hem uzun hem de kısa vadede Mercedes keyfine varabilirsiniz. Dilerseniz günlük şehir dışı seyahatlerinizde sizlere eşlik eder yardımcı oluruz.

Mercedes S500

Mercedes S500 modelini ister özel şöför ile ister önemli iş görüşmelerine giderken, isterseniz de yurtdışında çıktığınız iş seyahatlerinde size eşlik etmesi için güvenle kiralayabilirsiniz.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ? Tıkla ve Ara
Online Destek Hemen Ara